WANTED! Edukontori ja Loomemaja rahvas ootab enda sekka uusi rentnikke!

Suvehooaja lõppemine Loomemajas ei tähenda mitte uste lukku panemist – vastupidi, keerame kütet juurde ja alustame tegevusrikka sügishooajaga!

Kui igatsed üht paika, mis soosiks loometööd ja enda ümber inimesi, kes igakülgselt motiveeriks, võta meiega julgelt ühendust – uusi inimesi ootavad Kuressaare kesklinnas asuvate Edukontori ja Loomemaja ruumid!

Edukontoris võib nokitseda täitsa omaette lukustatavas kabinetis või viia läbi rühmatreeninguid, koolitusi ja seminare suuremates tubades. Loomemaja seevastu ootab oma ajalooliste seinte vahele inimesi, kes sooviksid oma loomingu loomist ka külastajatega jagada. Nii Edukontori kui Loomemaja ruume ja töölaudu võib rentida ka päeva, nädala või kuu kaupa.

Meiega võid liituda ka juhul, kui oled oma ettevõtmise käivitamisel veel päris alguses. Professionaalsel tasandil pakume nõustamist ka ettevõtluse, turunduse, tootearenduse, müügi jms. näol.

Kas pakkumine tekitab huvi? Lisainformatsiooni saamiseks saada meile kiri aadressil info@loovsaarlane.ee või tule kohale Kuressaare endisesse turuhoonesse, Tallinna 5.

Meie tegemistega saad tutvuda veebiaadressitel www.loovsaarne.ee ja www.edukontor.ee

Tee seda, mis paneb Su hinge särama – iga teekond algab esimesest sammust!