Metallist sisustuselemendid – DisainiHunt – Maris Pints ja Rasmus Tüüts

DisainiHunt on bränd, mille on loonud elukaaslased Maris Pints ja Rasmus Tüüts.

Marise suur kirg on sisekujundus ja Rasmus omab pikaajalist metallitöö kogemust.

DisainiHunt tekkis vajadusest ja huvist sisustada oma kodu omanäoliselt ning rakendades Rasmuse kogemust, jäid valikusse just metallist sisustuselemendid. Esialgu sai disainitud ja meisterdatud asju enda tarbeks. Siis aga hakkasid küsima tooteid meie sõbrad ja sõprade sõbrad ja nii see läks. DisainiHunt sündis küll mandril, aga nüüdseks on kolinud Saaremaale.

DisainiHunt valmistab väga erinevaid metallist sisustuselemente.  Tootevalikust leiad nagid, riiulid, topsid, hoidikud ja isegi metallist kunstkuused.

Metallist kunstkuusk

Esimese asjana meisterdasime koju metallist kuuse.

Kuna veetsime jõulude ajal palju aega maal vanemate juures, siis selleks mõneks päevaks mis kodus olime, ei raatsinud metsast päris kuuske maha võtta. Lisaks oli meil peres kasvamas väike laps, kes armastas kuuselt okkaid närida. Nii uurisime erinevaid kunstkuuse variante.

Tavalised plastmassist kuused meid ei kõnetanud ja mis muud variandid metallimehel ikka on. Esimene kuusk sai nii armas, et selle toome nüüd tavaliselt tuppa juba novembris ja viime välja kevade hakul. See ei ole mitte ainult tavaline jõulupuu vaid täitsa arvestatav sisustuselement, mida saab kasutada ka näiteks üleriiete hoidmiseks.

Teras ja alumiinium

DisainiHundi tooted on valmistatud terasest või alumiiniumist – materjalid, millega Rasmusel juba varasemalt pikaajaline kogemus. Toote elemendid lõigatakse laserlõikuse teel ning vajadusel keevitatakse. Selline lähenemine võimaldab realiseerida ka kõige keerulisemaid ideid ja saavutada suurepärane tulemus ka kõige nõudlikuma kliendi jaoks. Lõpetuseks värvitakse valminud ese enamasti pulbervärviga, mis tagab kõige parema ja kestvama tulemuse

Lisaks juba väljatöötatud toodetele projekteerib ja disainib DisainiHunt ka vastavalt kliendi soovile.

Kui on ideid, mida ellu viia või muid mõtteid ja ettepanekuid, siis kuulame meeleldi ja võimalusel aitame.

Kontakt

Kaubamärk Disainihunt

Saue Metall OÜ

Telefon: +372 5559 7928, +372 600 9123

E-post: disainihunt@dihu.ee

Koduleht: https://dihu.ee/

Facebook: https://www.facebook.com/disainihunt/

Instagram: https://www.instagram.com/disainihunt/

Asukoht: Kudjape, Lääne-Saare vald