Looduskosmeetika, käsitööseebid – Heler Põld

Oma esimesed looduskosmeetika tooted valmistas Heler Põld 2012. aastal enne jõule, et oma lähedastele jõulukinke meisterdada. Esimene toode, mis valmis oli lavendliseep. See kõik oli Heleri jaoks nii põnev, et ta muudkui jätkas katsetamist.

Heler on nagu Kunksmoor, kes korjab taimi, kuivatab ja katsetab nendega. Tema nõiaköök on alati täis igasuguseid ravimtaimi ja kus iganes ta oma tööd teeb- seal lõhnab maagiliselt. Kasutades oma väekaid taimi ja imelisi eeterlikke õlisid.Seepi valmistades loeb ta tihti ka loitsusõnad peale, et seebid ikka hästi tahkuks ja vahutaks! Heler on läbinud herbaatika taimetarkuse ja šamaani algtee kursuse.

 

Looduskosmeetika

Heler kasutab oma toodete valmistamisel võimalikult palju kohalikku toorainet: saaremaine mesilasvaha, mesi, muda, lambarasv ja tudraõli, samuti enda korjatud taimed ja ürdid, lisaks eestimaine searasv ja rapsiõli.

Heleri põhitooteks on erinevate koostisainetega seebid, huulepalsamid, teraapilised viljapadjad ja kehakoorijad, lisaks valmistab ta vannitrühvleid, saunasoolasid, vannisoolasid ja lõhnakotikesi.

„Looduskosmeetika valmistamine on mu kirg ja ma lähen alati „põlema“ sellest rääkides või seda valmistades.“

2015. aastal osales Heler Põld Saaremaa Suveniiri konkursil koos Elo Naaberiga, kus saavutasid 3. koha ning lisaks said ka eripreemia.

Heleri tooted on müügil Saaremaal Saarte Sahvris, Auriga infopunktis, Liispeti käsitööpoes, Lümanda käsitööpoes ja Muhus ning Pärnus Supelsellide käsitööpoes.

Kontakt

Heler Põld FIE

Bränd: Maagilised Seebid

Telefon: +372 5360 8074

E-post: helerpold@gmail.com

Facebook: Maagilised Seebid

Asukoht: Rootsi 7, 2 korrus, Kuressaare

Looduskosmeetika kursused

Heler Põld viib läbi looduskosmeetika kursuseid (eesti, inglise ja rootsi keeles):

Käsitööseebi valmistamise kursus

Huulepalsami valmistamise kursus

Kehakoorija valmistamise kursus

Vannisoola valmistamise kursus