Jalavannid Saare Sulaga – Erika Salajõe

Tõuke looduskosmeetika valmistamiseks sai Erika oma lastelt. Lapsed ei tahtnud niisama kuumavee jalavanne ja nad ei tahtnud sinna sisse ka ei meresoola ega sinepipulbrit. Seega tuli leida mingi muu viis, kuidas jalavannid tehtud saaks.

Internetist leidis Erika retsepti, kuid koostisaineid kohalikus kaubanduses ei leidunud, seega tuli ise hakata katsetama. Kulus terve aasta enne kui Erika tulemusega rahule jäi.

Sulades kasutatav sooda ja sidrunhape hakkavad soojas vees kihisema ja see meeldib lastele väga ja nüüd on nii, et ilma sulata enam jalavanni ei tehta.

Jalavannid Saare sulaga

Jalavann on hea, kui kehas on külma tunne sees. Jalavanni teeb keha soojaks ja tõenäosus haigeks jäämiseks väheneb. Samuti ennetab jalavann nohu ja köha. Kuid kui juba on palavik, siis jalavanni enam teha ei soovitata.

Sulades kasutatav kakaovõi ja õlid niisutavad, pehmendavad ning toidavad nahka. Eeterlikud õlid annavad tootele antiseptilise omaduse, mis tõstab tuju ja leevendab külmetushaigusi. Sulade kasutamine aitab ära hoida ja leevendada kandade lõhenemist, pehmendab nahapaksendeid ja ergutab vereringet.

Lisaks jalavannile saab sulasid edukalt kasutada ka nii kätele kui kogu kehale vanne tehes.

Salajõe kehakoorijad

Lisaks suladele valmistab Erika ka kehakoorijaid. Kohvi ja suhkruga kehakoorijates sisalduv õli niisutab, pehmendab ja toidab nahka. Eeterlikud õlid värskendavad, leevendavad külmetushaigusi ja aitavad parandada mõttetegevust.

Kõiki Salajõe looduskosmeetika tooteid: Saare sulasid ja kehakoorijad rikastab Saaremaa puhas ja liigirikas loodus ning need valmivad käsitööna.

Juba vanarahvas teadis, et looduse väel on suur jõud ja loodust veidi kombineerides ning oskuslikult kasutades saab inimene abi.

Salajõe Saare sulad ja kehakoorijad on müügil Saaremaal Gospas, Kingikambris, Saksa Talupoes ning Saarte Sahvris kohapeal ja e-poes.

Salajõe tooted kannavad Saaremaa Ehtne Toode märki.

 

Kontakt

Erika Salajõe, Salajõe OÜ

Telefon: +372 554 2437

E-post: saaresula@gmail.com

Facebook: www.facebook.com/saaresula/

Asukoht: Kuressaare