Graveerimine puidule, klaasile, nahale – Kristi Mägi Sepp

Käsitöö on ümbritsenud Kristit alates sünnist, seega on täiesti loomulik ta ka ise sellega tegeleb. Tema perekonnas on esindatud nobedad kudujad- tikkijad, osav voolija- joonistaja, tisler, korvipunuja ning läbi mitme põlvkonna rätsepad.

Kristile meeldib ise katsetada ning tema põhi õppevahendiks on Youtube. Lisaks sellele on ta läbinud loovteraapia ja värviteraapia kursused, kus kasvas arusaamine, kui lõõgastav ja lõbus on ise millegi valmistamine. Tema jaoks on oluline pidevalt ise edasi areneda ning õppida kasutama erinevaid tehnikaid ja tehnoloogiaid.

Mind inspireerib eelkõige mu perekond ja sõbrad, kes pakuvad välja erinevaid ideid. Koos arutame ja otsime erinevaid viise, kuidas neid ellu viia ning sageli saavad need ideed hoopis teise elu ning arenevad edasi. Koostegemine on ka alati väga tore. Olen harva töökojas üksi.

Graveerimine puidule, klaasile, nahale ja palju muud.

Tuunson & Daughters´is saab teksti ja pilte graveerida nii puidule, klaasile kui ka nahale.

Kõige populaarsemaks on osutunud pärisnahast käepaelad, kuhu saab peale graveerida valitud teksti. Populaarsed on ka lapse joonistatud pildiga riidest kotid või särgid, nimelised helkurid ja templid. Tellida saab ka kaarte, kutseid, poolvääriskividest ehteid. Ja kindlasti veel palju muud.

Minu oma lemmikud on suure kiviga nahkpaelad ja graveeritud tekstiga nahkpaelad. Suure heameelega teen ma laste joonistustega särke ja kotte. Neid on küll keeruline teha aga tulemus on alati seda väärt.

Tuunson & Daughters valmistab erinevaid tooteid just vastavalt kliendi soovile. Kui Sul on idee, siis on just nemad need, kelle poole pöörduda oma idee teostamiseks.

Kontakt

Kristi Mägi- Sepp

Tuunson & Daughters
Telefon: +372 5168 857
E-post: tuunson@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/tuunson/
Asukoht:  Kuressaare