Albumid ja kaardid – Kai Hinnosaar

Muhu Saarele

Kai tuli perega Muhu saarele elama täiesti eksprompt eelmisel aastal. 2016. aasta kevadel ostsid sinna oma maja ning nüüd elavad keset Muhumaa metsi ja naudivad sealset privaatsus ja see, et nad minnes seal mitte kedagi ei teadnud, polnud takistuseks. Kai on omamoodi nagu Hunt Kriimsilm oma 7 ametiga, ta on õppinud lasteaiaõpetajaks, lisaks sellele omab ta aia- ja maastikukujundaja elukutset ning on kõrgharidusega juhiabi.

Käsitöö- ja kunstipisik on Kais olnud juba lapsest peale, kuid täielikult pühendus ta sellele siis, kui perre sündis teine laps. Tema kõrvalt oli aega enda sisse vaadata ning võtta vastu otsus, et kas nüüd või kunagi hiljem. Võitjaks tuli praegune hetk - nüüd ja kohe.

 

 

Kai osales erinevatel kursustel, kus meisterdati käsitöökaarte ja albumeid. Juba üsna kiirelt hakkas ta ajama oma rida ning töötama välja oma stiili.

Mulle meeldib puhas joon ja stiil, mida ka oma valmistatud toodete puhul oluliseks pean. 

Fotoalbumid

Senimaani on osutunud kõige populaarsemateks just esinduslikud fotoalbumid, mis on suurepäraseks kingituseks pulmadeks, katsikuteks ja muudeks tähtpäevadeks. Kõik albumid on kangaga kaetud, mis lisab valminud toodetele veelgi enam väärikust. Kõik valminud fotoalbumid on unikaalsed ja ükski kujundus 100%liselt ei kordu.

Iga toote puhul võtan arvesse tellija soove ja märksõnu ning seejärel lasen oma ideed lendu. Nii paar päeva oma mõttelendu nautides ja tööd tegema asudes loon unikaalse toote.Kogu see teekond on ütlemata põnev protsess, mille teeb veelgi huvitavamakse asjaolu, et senimaani on klientide poolt mulle antud vabad käed, kuna nn käekiri on teada ning mind usaldatakse.

Kõige rohkem naudib Kai just suurte fotoalbumite valmistamist - nendes on eriline jõud ja vägi. Kai juhtlauseks oma toodete valmistamisel on saanud “Less is more!”, mis kajastub ka minimalistlikus stiilis. Talle meeldib kui asjades ja asjadel on õhku ning need ei ole liigselt täis topitud, et vaadates silm segadusest ringi hüpleb.

Lisaks käsitööalbumitele ja -kaartidele/kutsetele tegeleb Kai ka kujundamisega.

 

Kontakt

Kai Hinnosaar

Kai Hinnosaar Design OÜ

Mob: +372 5346 6969

www.kaih.eu

www.kaihinnosaar.com

https://www.facebook.com/kaih.eu/

https://www.instagram.com/kaih.eu/

Asukoht: Muhu