Kuressaare linna kaasav eelarve ettepanek 2017- turuplats loomehooviks

Kuressaare linna kaasav eelarve on koht, mille kaudu jagatakse väike osa linna eelarvest projektidele, mille vastu on avalikkusel suur huvi.

MTÜ Saaremaa Loomemaja esitas Kuressaare linna kaasavasse eelarvesse ettepaneku, et muuta turuhoov atraktiivsemaks noorte seas ning tutvustada neile seeläbi loomeettevõtlust Saaremaal.

Saaremaa loomemaja meistrite koda ja pood avab oma uksed juba sel suvel.

HÄÄLETA

 

Rippkiik

Turuhoovi atraktiivsuse ja avatuse tõstmiseks paigaldame turuhoone ette platsile rippkiige, mis saab olema tõmbenumbriks, et ka noortel oleks tegevust loomemaja hoovis. Selle idee kinnituseks on eelmisel suvel tegutsenud Loomesuvila, kus just kiik kujunes tõmbenumbriks nii noorte kui täiskasvanute seas. Ning kord juba hoovile sattudes, jõuti ka majja, et sealsetest tegevustest osa saada.

Rippkiik paigaldatakse koos spetsiaalse raamiga. Kiik valmib Saaremaa kohalike meistrite poolt ning inspiratsiooni leiab kõrvalolevalt pildilt.

 

Kuressaare linna kaasav eelarve- rippkiik loomehoovi
Kuressaare linna kaasav eelarve- päevalilled turuhoone ette

Päevalilled

Ajendatuna Kuressaare linna päikesepealinnaks kuulutamisest istutame turuhoone ette pottidesse päevalilled. Kokku paigaldame 20 suurt potti, millest igaühte kasvab suve lõpuks üks suur lill. Päevalilled on suured ja atraktiivsed nii möödakäiatele nendega koos pildistamiseks kui loovad mõnusalt lillelise õhkkonna loomemaja külastajatele.

Kuressaare linna kaasav eelarve

Kuressaare linna kaasava eelarve hääletamine kestab kuni 28. mai südaööni. Hääletada saab vähemalt 16-aastane Kuressaare linna sisse kirjutatud inimene kasutades ID-kaarti või Mobiil-ID-d. Hääletusel osalemiseks on vajalik anda hääl kahe erineva ettepaneku poolt.

HÄÄLETA

Täname Sind toetuse eest ja ootame juba juuni lõpus külla!